Lindau jest piękny - warto go zdobyć!

Lindau jest największym miastem regionu bawarskiego i znajduje się bezpośrednio nad jeziorem Bodeńskim.

Port Lindau znajduje się na wyspie.

Jeśli chcesz zrelaksować się podczas rejsu nad statkiem lub zrobić sobie niezapomniane zdjęcia, pójdź tam, mimo że jest dość tłoczno. Nie pożałujesz tego. Możesz użyć transportu publicznego, jeśli obawiasz się, że nie znajdziesz miejsca parkingowego. Większość atrakcji znajduje się właśnie w tym miejscu.

Są dwie wieże - jedna z nich zbudowany w XIII wieku i wiele innych ciekawych atrakcji. Warto wspiąć się na tą wieżę światła i uzyskać ten wspaniały widok - oczywiście jeśli pogoda na to zezwala. Warto wejść do "Alte Rathaus" (starego ratusza), którego historia sięga XV. Stulecie. To Twoja decyzja, czy chcesz spróbować szczęścia w kasynie (Bayerische Spielbank).

Lindau jest piękny

Lindau spełnia wszystkie Twoje potrzeby zakwaterowania. Nie można stamtąd wyjechać zanim nie zobaczy się tych wszystkich atrakcji. Można też nacieszyć się dobrą kuchnią. Możesz chodzić do muzeów, słuchać koncertów lub być bardziej aktywny, biorąc udział w dostępnych dyscyplinach sportowych. Można łatwo dotrzeć do wielu innych miejsc. Jesteś bardzo blisko Austrii. Czy byłeś kiedyś w Bregenz?

Nie jest też zbyt daleko do Szwajcarii i Liechtensteinu. Możesz też zwiedzić niemiecką część Jeziora Bodeńskiego. Rejsy łodzią na Jeziorze Boeńskim są dużą atrakcją w okresie letnim. Jezioro Bodeńskie jest znacznie większe od innych jezior w Bawarii.

Wyspa Lindau? Proszę bardzo! Możesz też odpocząć na wyspie - po prostu spacerując wzdłuż linii brzegowej.

Opinie
Numery alarmowe
Ratunek w górach - numery alarmowe TOPR i GOPR
Pogoda w górach
Kamery internetowe
Gospodarstwo Agroturystyczne
Gospodarstwo Agroturystyczne "Osmelakowa Dolina"
Ostatnio dodane schroniska
Asport
Jeśli znasz jakieś inne schronisko, którego nie ma na naszym portalu to podziel się wiedzą.