Gdzie spędzić wakacje 2017?

Wakacyjny urlop tuż tuż, a Ty nadal nie wiesz gdzie go spędzisz? Nadszedł odpowiedni moment, aby podjąć odpowiednie kroki w kwestii organizacji letniego wyjazdu. Może Ci się wydawać, że dopiero maj i masz jeszcze dużo czasu, jednak lepiej jest wszystko zorganizować zawczasu, niż potem na ostatnią chwilę pakować walizkę. Sprawdź, jakie propozycje dla Ciebie przygotowaliśmy. Być może któraś z nich wyjątkowo przypadnie Ci do gustu i nie pozostanie Ci nic innego jak tylko zarezerwować termin wyjazdu.

Wakacje w Dubaju

Marzenie wielu ludzi, jednak ze względów pieniężnych nie każdy może sobie na jego realizację pozwolić. Jest jednak dobra informacja dla osób, które tegoroczny urlop chciałyby spędzić w miejscu, o którym do tej pory mogli jedynie śnić. Oferty Dubaj last minute to prawdziwa okazja i zarazem spełnienie najskrytszych marzeń. Na kupnie wycieczki w ostatniej chwili sporo zaoszczędzisz, a przy okazji zrealizujesz ukryte pragnienia. W Dubaju zobaczysz luksus, o jakim mogłeś do tej pory jedynie śnić. Wiele innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie obiektów zaprze Ci dech w piersiach i sprawi, że poczujesz się jak w zupełnie innej rzeczywistości.

Urlop na Zanzibarze

Pierwsza myśl – wielogodzinne wylegiwanie się na plaży. Zanzibar jednak skrywa w sobie wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić w wolnej chwili. Jednym z nich jest Stone Town, czyli prawdziwa lekcja historii i kultury, którą nie sposób przeżyć na odległość. Niesamowite architektoniczne dzieła sprawią, że poczujesz się jakbyś urodził się kilka wieków temu. Wakacje na Zanzibarze to także doskonały moment na to, aby zwiedzić tamtejsze plantacje przypraw. Prawdziwa uczta dla zmysłów i lekcja miejscowych tajników kulinarnych. Możesz być pewien, że z Zanzibaru wrócisz bogatszy o wiedzę i barwne wspomnienia.

Wycieczka na Bali

Najbardziej znana indonezyjska wyspa, która słynie na cały świat z tropikalnych lasów, zapierających dech w piersiach plaż i wyjątkowego folkloru. Klimatu wyspy nie da się w żaden sposób poczuć na odległość. Tego nie da się wyobrazić, to trzeba zobaczyć. Nie da się ukryć, że takie wakacje to spory wydatek, dlatego korzystniej dla naszego portfela jest wypatrywać oferty Bali last minute, dzięki której aż tak go nie odchudzimy. Pamiętaj by podczas pobytu na Bali spróbować lokalnych specjałów, których smak z pewnością na długi czas utkwi Ci w pamięci i będzie przywodził na myśl błogie chwile spędzone na wyspie.

Opinie
Numery alarmowe
Ratunek w górach - numery alarmowe TOPR i GOPR
Pogoda w górach
Kamery internetowe
Schronisko PTTK Na Szczelińcu
Schronisko PTTK Na Szczelińcu
Ostatnio dodane schroniska
Asport
Jeśli znasz jakieś inne schronisko, którego nie ma na naszym portalu to podziel się wiedzą.