Gdzie wyjechać w ostatni weekend wakacji? Do Białki Tatrzańskiej!

Już wkrótce, bo w ostatni weekend wakacji rozpocznie się w Białce Tatrzańskiej wielki piknik biegowy GONIACKA. To wielkie święto dla biegaczy trwające 3 dni podczas których pod Tatrami będzie można się zmierzyć z własnymi słabościami i siłą innych. Pierwsza edycja miała miejsce w roku ubiegłym, a ci którzy w niej brali udział nie mogą doczekać się tego, co będzie działo się już za kilka dni – a wielu z nich przygotowuje się do tego wydarzenia już od wielu miesięcy. Nic dziwnego, bowiem będą mieć okazje nawet zmierzyć się na dystansach takich jak 52 km maraton.

Ponadto planowane są m.in.:

  • Bieg Krasnych Dziewek (1 km) 1 godz.

  • Bieg na dochodzenie o Puchar Ośrodka Narciarskiego KOTELNICA BIAŁCZAŃSKA 5km

  • NUTREND Rombanica na Pół Setki 52km

  • REGATTA Farbowane Gymby

  • Góralsko Wycierucha 8km

  • Goniacka Maraton – Bieg Ziajoka o Puchar Wójta Gminy 42km

Jedno jest pewne – na tej imprezie każdy znajdzie coś dla siebie! Bez względu na wiek, płeć czy kondycję. Jedynym wymogiem jest miłość do biegania i chęć do zabawy, bo atrakcji na Goniacce będzie tyle, że hej!

Zatem na pytanie o to, gdzie wyjechać w dniach od 25-27 sierpnia może być tylko jedna odpowiedź: na wielki piknik biegowy GONIACKA do Białki Tatrzańskiej.

Decydując się na wizytę w Białcej Tatrzańskiej, następną rzeczą, o której warto pomyśleć, jest to, gdzie pozostać w tym mieście na noc. Dzięki dzisiejszym możliwościom proces podejmowania decyzji jest prosty. Wyszukiwarka znajdująca się na naszym portalu to narzędzie, które ujawni najlepsze hotele w Białej Tatrzańskiej w ciągu zaledwie kilku sekund, w wygodny sposób. Można również wziąć inny widok na miasto, dzięki czemu można sprawdzić, gdzie będzie się zlokalizowanym do głównych atrakcji, w tym do Wielkiej Goniacki Mówiąc o tym, w sieci możesz filtrować wyszukiwanie, aby znaleźć zakwaterowanie w pobliżu konkretnych zabytków - idealne, jeśli w Twoim domu znajduje się określone miejsce lub obszar. Opisy hoteli jakie znajdziesz dadzą ci szczegóły każdego z pokoi i udogodnień hotelu, dzięki czemu można wybrać miejsce, które jest luksusowe lub coś w tym stylu. Planując szybką podróż do Białej Tatrzańskiej – bo taka będzie jeśli wybierzesz się dopiero teraz na Goniackę pamiętaj, że psiadanie własnego pojazdu będzie również przydatne, jeśli chcesz pozwiedzać teren poza granicami miasta i odwiedzić malownicze, rustykalne tereny i peryferyjne miasteczka i wsie.

Co warto zobaczyć i zrobić w swoim hotelu w Białej Tatrzańskiej?


Jest wiele do odkrycia podczas wizyty w Białej Tatrzańskiej, a można faktycznie korzystać z naszego portalu, aby wymyślić własną zaplanowaną wycieczkę. Po prostu poszperaj po naszej stronie zapoznaj się z popularnymi atrakcjami i zabytkami w pobliżu Białki Tatrzańskiej, Niezależnie od tego, czy chcesz zobaczyć najpiękniejsze widoki czy a po prostu zwiedzić majestat architektoniczny lub fantazyjnie wyruszyć w kierunku głównych atrakcji rodzinnych – podpowiemy.

Więcej informacji na ten temat samego pikniku biegowego można znaleźć na stronie organizatora: http://goniacka.pl/.

 

 

Opinie
Numery alarmowe
Ratunek w górach - numery alarmowe TOPR i GOPR
Pogoda w górach
Kamery internetowe
Schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej
Schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej
Ostatnio dodane schroniska
Asport
Jeśli znasz jakieś inne schronisko, którego nie ma na naszym portalu to podziel się wiedzą.