Gdzie wyjechać w ostatni weekend wakacji? Do Białki Tatrzańskiej!

Już wkrótce, bo w ostatni weekend wakacji rozpocznie się w Białce Tatrzańskiej wielki piknik biegowy GONIACKA. To wielkie święto dla biegaczy trwające 3 dni podczas których pod Tatrami będzie można się zmierzyć z własnymi słabościami i siłą innych. Pierwsza edycja miała miejsce w roku ubiegłym, a ci którzy w niej brali udział nie mogą doczekać się tego, co będzie działo się już za kilka dni – a wielu z nich przygotowuje się do tego wydarzenia już od wielu miesięcy. Nic dziwnego, bowiem będą mieć okazje nawet zmierzyć się na dystansach takich jak 52 km maraton.

Ponadto planowane są m.in.:

  • Bieg Krasnych Dziewek (1 km) 1 godz.

  • Bieg na dochodzenie o Puchar Ośrodka Narciarskiego KOTELNICA BIAŁCZAŃSKA 5km

  • NUTREND Rombanica na Pół Setki 52km

  • REGATTA Farbowane Gymby

  • Góralsko Wycierucha 8km

  • Goniacka Maraton – Bieg Ziajoka o Puchar Wójta Gminy 42km

Jedno jest pewne – na tej imprezie każdy znajdzie coś dla siebie! Bez względu na wiek, płeć czy kondycję. Jedynym wymogiem jest miłość do biegania i chęć do zabawy, bo atrakcji na Goniacce będzie tyle, że hej!

Zatem na pytanie o to, gdzie wyjechać w dniach od 25-27 sierpnia może być tylko jedna odpowiedź: na wielki piknik biegowy GONIACKA do Białki Tatrzańskiej.

Decydując się na wizytę w Białcej Tatrzańskiej, następną rzeczą, o której warto pomyśleć, jest to, gdzie pozostać w tym mieście na noc. Dzięki dzisiejszym możliwościom proces podejmowania decyzji jest prosty. Wyszukiwarka znajdująca się na naszym portalu to narzędzie, które ujawni najlepsze hotele w Białej Tatrzańskiej w ciągu zaledwie kilku sekund, w wygodny sposób. Można również wziąć inny widok na miasto, dzięki czemu można sprawdzić, gdzie będzie się zlokalizowanym do głównych atrakcji, w tym do Wielkiej Goniacki Mówiąc o tym, w sieci możesz filtrować wyszukiwanie, aby znaleźć zakwaterowanie w pobliżu konkretnych zabytków - idealne, jeśli w Twoim domu znajduje się określone miejsce lub obszar. Opisy hoteli jakie znajdziesz dadzą ci szczegóły każdego z pokoi i udogodnień hotelu, dzięki czemu można wybrać miejsce, które jest luksusowe lub coś w tym stylu. Planując szybką podróż do Białej Tatrzańskiej – bo taka będzie jeśli wybierzesz się dopiero teraz na Goniackę pamiętaj, że psiadanie własnego pojazdu będzie również przydatne, jeśli chcesz pozwiedzać teren poza granicami miasta i odwiedzić malownicze, rustykalne tereny i peryferyjne miasteczka i wsie.

Co warto zobaczyć i zrobić w swoim hotelu w Białej Tatrzańskiej?


Jest wiele do odkrycia podczas wizyty w Białej Tatrzańskiej, a można faktycznie korzystać z naszego portalu, aby wymyślić własną zaplanowaną wycieczkę. Po prostu poszperaj po naszej stronie zapoznaj się z popularnymi atrakcjami i zabytkami w pobliżu Białki Tatrzańskiej, Niezależnie od tego, czy chcesz zobaczyć najpiękniejsze widoki czy a po prostu zwiedzić majestat architektoniczny lub fantazyjnie wyruszyć w kierunku głównych atrakcji rodzinnych – podpowiemy.

Więcej informacji na ten temat samego pikniku biegowego można znaleźć na stronie organizatora: http://goniacka.pl/.

 

 

Opinie
Numery alarmowe
Ratunek w górach - numery alarmowe TOPR i GOPR
Pogoda w górach
Kamery internetowe
Schronisko PTTK na Skrzycznem
Schronisko PTTK na Skrzycznem
Ostatnio dodane schroniska
Asport
Jeśli znasz jakieś inne schronisko, którego nie ma na naszym portalu to podziel się wiedzą.