Hotel Gniew pomysłem na weekend z dziećmi

Czy w rejonie Pomorza można znaleźć miejsce, oferujące zadziwiające atrakcje dla dzieci i ich rodziców? Miejsce, które zapewnia znakomite warunki do wypoczynku, doskonałą kuchnię oraz szereg atrakcji, z których korzystać mogą dzieci i dorośli... Hotel - Zamek Gniew jest takim miejscem. Historia splata się z współczesnymi możliwościami, zapewniając gościom znakomite warunki pobytu w przesiąkniętych historią wnętrzach, z dostępem do nowoczesnych technologii.

Co zaciekawi najmłodszych?

W każdym pokoju hotelu Gniew znajduje się zasięg internetu, telewizja kablowa, własna łazienka, a w niej ręczniki. Na gości czeka świeża pościel i kapcie. W hotelu przygotowano miejsce zabaw dla dzieci, na zewnątrz jest plac zabaw, natomiast najmłodsi goście, zaciekawieni historią tego wyjątkowego miejsca będą mogli odkryć tajemnice historycznych zachowań. /zwiedzanie zamku lub miasta z przewodnikiem stworzy doskonałe podstawy teoretyczne dla dalszych atrakcji. Na dzieci czeka możliwość zorganizowania turnieju rycerskiego, pokazu władania mieczem, spacer nocny z pochodniami i szereg innych atrakcji. Najmłodsi spędzą czas, poznając tajniki dawnego rzemiosła i sztuki. Wypoczynek, połączony z nauką to doskonały sposób na weekend z dziećmi w niezwykłej scenerii http://www.zamek-gniew.pl/blog/hotel-na-weekend-z-dziecmi.

Coś dla rodziców

Gdy dzieci pochłonięte będą zabawami oraz żywymi lekcjami historii, na rodziców czeka strefa wypoczynku, która pozwoli odzyskać piękno i witalność. Zmęczenie codziennymi obowiązkami sprawia, że skóra jest zszarzała, zmęczona, a mięśnie zastane? Strefa spa hotelu - zamek Gniew to miejsce, w którym można zrelaksować się oraz odmienić twarz, dłonie, stopy i całe ciało. Nowoczesne zabiegi na twarz, przywracające nawilżenie, jędrność, znakomicie odżywiają skórę. Relaksujące masaże z dodatkiem odżywczych substancji, pozytywnie wpłyną na krążenie krwi oraz stan skóry, pobudzając ją do prawidłowego funkcjonowania. Zabiegi na dłonie i stopy przywrócą im doskonały wygląd oraz nienaganną gładkość. Zabiegi w strefie spa pozwolą zrelaksować się i odetchnąć od codzienności, podczas gdy dzieci będą zajęte ciekawymi prelekcjami i pokazami. Każdemu należy się odrobina wytchnienia w wyjątkowej atmosferze. Przygoda dla najmłodszych może być relaksem dla rodziców, w hotelu - zamek Gniew wszystko jest możliwe. Komfortowe pokoje spełnią potrzeby całej rodziny, dostęp do internetu umożliwi kontakt z otoczeniem. Hotel - zamek Gniew to luksus oparty na wieloletniej tradycji, która zachwyci każdego.

Opinie
Numery alarmowe
Ratunek w górach - numery alarmowe TOPR i GOPR
Pogoda w górach
Kamery internetowe
Schronisko Górskie Dom Śląski
Schronisko Górskie Dom Śląski
Ostatnio dodane schroniska
Asport
Jeśli znasz jakieś inne schronisko, którego nie ma na naszym portalu to podziel się wiedzą.