Hotel Gniew pomysłem na weekend z dziećmi

Czy w rejonie Pomorza można znaleźć miejsce, oferujące zadziwiające atrakcje dla dzieci i ich rodziców? Miejsce, które zapewnia znakomite warunki do wypoczynku, doskonałą kuchnię oraz szereg atrakcji, z których korzystać mogą dzieci i dorośli... Hotel - Zamek Gniew jest takim miejscem. Historia splata się z współczesnymi możliwościami, zapewniając gościom znakomite warunki pobytu w przesiąkniętych historią wnętrzach, z dostępem do nowoczesnych technologii.

Co zaciekawi najmłodszych?

W każdym pokoju hotelu Gniew znajduje się zasięg internetu, telewizja kablowa, własna łazienka, a w niej ręczniki. Na gości czeka świeża pościel i kapcie. W hotelu przygotowano miejsce zabaw dla dzieci, na zewnątrz jest plac zabaw, natomiast najmłodsi goście, zaciekawieni historią tego wyjątkowego miejsca będą mogli odkryć tajemnice historycznych zachowań. /zwiedzanie zamku lub miasta z przewodnikiem stworzy doskonałe podstawy teoretyczne dla dalszych atrakcji. Na dzieci czeka możliwość zorganizowania turnieju rycerskiego, pokazu władania mieczem, spacer nocny z pochodniami i szereg innych atrakcji. Najmłodsi spędzą czas, poznając tajniki dawnego rzemiosła i sztuki. Wypoczynek, połączony z nauką to doskonały sposób na weekend z dziećmi w niezwykłej scenerii http://www.zamek-gniew.pl/blog/hotel-na-weekend-z-dziecmi.

Coś dla rodziców

Gdy dzieci pochłonięte będą zabawami oraz żywymi lekcjami historii, na rodziców czeka strefa wypoczynku, która pozwoli odzyskać piękno i witalność. Zmęczenie codziennymi obowiązkami sprawia, że skóra jest zszarzała, zmęczona, a mięśnie zastane? Strefa spa hotelu - zamek Gniew to miejsce, w którym można zrelaksować się oraz odmienić twarz, dłonie, stopy i całe ciało. Nowoczesne zabiegi na twarz, przywracające nawilżenie, jędrność, znakomicie odżywiają skórę. Relaksujące masaże z dodatkiem odżywczych substancji, pozytywnie wpłyną na krążenie krwi oraz stan skóry, pobudzając ją do prawidłowego funkcjonowania. Zabiegi na dłonie i stopy przywrócą im doskonały wygląd oraz nienaganną gładkość. Zabiegi w strefie spa pozwolą zrelaksować się i odetchnąć od codzienności, podczas gdy dzieci będą zajęte ciekawymi prelekcjami i pokazami. Każdemu należy się odrobina wytchnienia w wyjątkowej atmosferze. Przygoda dla najmłodszych może być relaksem dla rodziców, w hotelu - zamek Gniew wszystko jest możliwe. Komfortowe pokoje spełnią potrzeby całej rodziny, dostęp do internetu umożliwi kontakt z otoczeniem. Hotel - zamek Gniew to luksus oparty na wieloletniej tradycji, która zachwyci każdego.

Opinie
Numery alarmowe
Ratunek w górach - numery alarmowe TOPR i GOPR
Pogoda w górach
Kamery internetowe
Schronisko PTTK na Jaworzynie Krynickiej
Schronisko PTTK na Jaworzynie Krynickiej
Ostatnio dodane schroniska
Asport
Jeśli znasz jakieś inne schronisko, którego nie ma na naszym portalu to podziel się wiedzą.