Mazury z atrakcjami dla całej rodziny

Spędźcie te wakacje tak, jak na to zasługujecie!

Na wakacje wszyscy czekają z utęsknieniem. Dlatego tak ważnym jest właściwe zaplanowanie wyjazdu urlopowego, by każdy z członków rodziny miał szansę zrelaksować się i przeżyć ciekawą przygodę.

Dlaczego warto jechać na Mazury?

Jest to przepiękny region Polski, pełen wyjątkowych obrazów łączących w sobie zieleń oraz jeziora. To tutaj można odpocząć od miejskiego zgiełku i codziennych problemów. Na Mazurach możesz liczyć zarówno na wypoczynek bierny, jak i aktywny, szczególnie jeśli cenisz sobie żeglugę lub jesteś miłośnikiem sportów wodnych.

Mazury słyną z czystego powietrza i ciszy, dlatego tak chętnie przyjeżdżają tu rodziny z dziećmi.

Hotel dla rodzin z dziećmi - Mazury

Aby wyjazd z najmłodszymi był udany i bezpieczny, koniecznym jest wybranie noclegów w hotelu przyjaznym dzieciom. W zależności od wieku Twoich pociech, zwróć uwagę, by obiekt był właściwie przystosowany lub nawet posiadał jakieś dodatkowe udogodnienia. Dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, dobrze jest wybrać hotel z atrakcjami dla dzieci. Mazury oferują bogatą bazę noclegową, jednak jeśli szukasz czegoś dla swojej rodziny, koniecznie musisz odwiedzić Pałac Mortęgi.

Pobyt w Pałacu Mortęgi

Wymarzone miejsce na rodzinny wypoczynek. Pałac utrzymany jest w oryginalnej formie, a pokoje hotelowe urządzone w szlacheckim klimacie. Nocleg w tych wnętrzach zapewni niezapomniane poczucie luksusu i wyjątkowości.

Dodatkowym atutem tego miejsca jest moc atrakcji dla najmłodszych gości. Na terenie Pałacu znajduje się mini zoo oraz stajnia, dzieci mogą brać udział w organizowanych zabawach ruchowych, a także aktywnie spędzać czas pod okiem wykwalifikowanego personelu.

Podczas gdy dzieci świetnie się bawią, rodzice wcale nie muszą się nudzić. Każdy znajdzie coś dla siebie w szerokiej ofercie zabiegów SPA. Do dyspozycji gości jest również sauna, łaźnia i strefa Wellness.

Trudno nie pominąć zalety wyśmienitej kuchni Pałacu. Dania przygotowywane przez profesjonalnych kucharzy z wieloletnim doświadczeniem, zachwycają, przyczyniając się nieustannie do wspaniałych opinii ze strony gości.

Opinie
Numery alarmowe
Ratunek w górach - numery alarmowe TOPR i GOPR
Pogoda w górach
Kamery internetowe
Schronisko PTTK na Jaworzynie Krynickiej
Schronisko PTTK na Jaworzynie Krynickiej
Ostatnio dodane schroniska
Asport
Jeśli znasz jakieś inne schronisko, którego nie ma na naszym portalu to podziel się wiedzą.