Mazury z atrakcjami dla całej rodziny

Spędźcie te wakacje tak, jak na to zasługujecie!

Na wakacje wszyscy czekają z utęsknieniem. Dlatego tak ważnym jest właściwe zaplanowanie wyjazdu urlopowego, by każdy z członków rodziny miał szansę zrelaksować się i przeżyć ciekawą przygodę.

Dlaczego warto jechać na Mazury?

Jest to przepiękny region Polski, pełen wyjątkowych obrazów łączących w sobie zieleń oraz jeziora. To tutaj można odpocząć od miejskiego zgiełku i codziennych problemów. Na Mazurach możesz liczyć zarówno na wypoczynek bierny, jak i aktywny, szczególnie jeśli cenisz sobie żeglugę lub jesteś miłośnikiem sportów wodnych.

Mazury słyną z czystego powietrza i ciszy, dlatego tak chętnie przyjeżdżają tu rodziny z dziećmi.

Hotel dla rodzin z dziećmi - Mazury

Aby wyjazd z najmłodszymi był udany i bezpieczny, koniecznym jest wybranie noclegów w hotelu przyjaznym dzieciom. W zależności od wieku Twoich pociech, zwróć uwagę, by obiekt był właściwie przystosowany lub nawet posiadał jakieś dodatkowe udogodnienia. Dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, dobrze jest wybrać hotel z atrakcjami dla dzieci. Mazury oferują bogatą bazę noclegową, jednak jeśli szukasz czegoś dla swojej rodziny, koniecznie musisz odwiedzić Pałac Mortęgi.

Pobyt w Pałacu Mortęgi

Wymarzone miejsce na rodzinny wypoczynek. Pałac utrzymany jest w oryginalnej formie, a pokoje hotelowe urządzone w szlacheckim klimacie. Nocleg w tych wnętrzach zapewni niezapomniane poczucie luksusu i wyjątkowości.

Dodatkowym atutem tego miejsca jest moc atrakcji dla najmłodszych gości. Na terenie Pałacu znajduje się mini zoo oraz stajnia, dzieci mogą brać udział w organizowanych zabawach ruchowych, a także aktywnie spędzać czas pod okiem wykwalifikowanego personelu.

Podczas gdy dzieci świetnie się bawią, rodzice wcale nie muszą się nudzić. Każdy znajdzie coś dla siebie w szerokiej ofercie zabiegów SPA. Do dyspozycji gości jest również sauna, łaźnia i strefa Wellness.

Trudno nie pominąć zalety wyśmienitej kuchni Pałacu. Dania przygotowywane przez profesjonalnych kucharzy z wieloletnim doświadczeniem, zachwycają, przyczyniając się nieustannie do wspaniałych opinii ze strony gości.

Opinie
Numery alarmowe
Ratunek w górach - numery alarmowe TOPR i GOPR
Pogoda w górach
Kamery internetowe
Schronisko PTTK na Skrzycznem
Schronisko PTTK na Skrzycznem
Ostatnio dodane schroniska
Asport
Jeśli znasz jakieś inne schronisko, którego nie ma na naszym portalu to podziel się wiedzą.