Szukasz turystycznych inspiracji? W CragMagazine je znajdziesz!

Data artykułu: 2016-05-16

Lubisz wypoczywać na świeżym powietrzu? Chciałbyś jeszcze lepiej wykorzystać swój wypoczynek? A może zanim wyruszysz w podróż masz ochotę bliżej poznać fascynujące miejsca na świecie w bardziej osiągalny sposób? Jeśli tak to rozejrzyj się dokładnie :

  • wybierając się na jedną ze ścian wspinaczkowych w Polsce

  • odpoczywając w jednym z malowniczo położonych schronisk górskich

  • robiąc zakupy w najlepszych sklepach outdoorowych w naszym kraju

bowiem wszędzie tam czeka na Ciebie elegancki biuletyn firmowy CragMagazine, który zabierze Ciebie i Twoich bliskich w podróż po najpiękniejszych miejscach na naszej planecie. Projekt ten zakładał stworzenie przyjemnej i przystępnej treści dedykowanej miłośnikom aktywnego relaksu na wolnym powietrzu. I co tutaj dużo mówić: udało się!

Co znajdziecie w środku? Całe mnóstwo podróżniczych inspiracji! Autorzy zamieszczonych w magazynie artykułów zabiorą was na wyprawy po ciekawych miejscach naszego globu – od pustyni w Boliwii, przez malowniczy Ocean Indyjski aż po skaliste wyzwania w USA. To wszystko okraszone jest malowniczymi fotografiami, dzięki którym poczujecie się niczym członkowie tych wypraw.

Dajcie się ponieść tej aurze – sięgając po swój bezpłatny egzemplarz CragMagazine w jednym z wyżej wymienionych miejsc bądź też pobierając go w wersji elektronicznej na www.cragmagazine.pl

 

Numery alarmowe
Ratunek w górach - numery alarmowe TOPR i GOPR
Pogoda w górach
Kamery internetowe
Schronisko PTTK na Jaworzynie Krynickiej
Schronisko PTTK na Jaworzynie Krynickiej
Ostatnio dodane schroniska
Asport
Jeśli znasz jakieś inne schronisko, którego nie ma na naszym portalu to podziel się wiedzą.