Szukasz turystycznych inspiracji? W CragMagazine je znajdziesz!

Data artykułu: 2016-05-16

Lubisz wypoczywać na świeżym powietrzu? Chciałbyś jeszcze lepiej wykorzystać swój wypoczynek? A może zanim wyruszysz w podróż masz ochotę bliżej poznać fascynujące miejsca na świecie w bardziej osiągalny sposób? Jeśli tak to rozejrzyj się dokładnie :

  • wybierając się na jedną ze ścian wspinaczkowych w Polsce

  • odpoczywając w jednym z malowniczo położonych schronisk górskich

  • robiąc zakupy w najlepszych sklepach outdoorowych w naszym kraju

bowiem wszędzie tam czeka na Ciebie elegancki biuletyn firmowy CragMagazine, który zabierze Ciebie i Twoich bliskich w podróż po najpiękniejszych miejscach na naszej planecie. Projekt ten zakładał stworzenie przyjemnej i przystępnej treści dedykowanej miłośnikom aktywnego relaksu na wolnym powietrzu. I co tutaj dużo mówić: udało się!

Co znajdziecie w środku? Całe mnóstwo podróżniczych inspiracji! Autorzy zamieszczonych w magazynie artykułów zabiorą was na wyprawy po ciekawych miejscach naszego globu – od pustyni w Boliwii, przez malowniczy Ocean Indyjski aż po skaliste wyzwania w USA. To wszystko okraszone jest malowniczymi fotografiami, dzięki którym poczujecie się niczym członkowie tych wypraw.

Dajcie się ponieść tej aurze – sięgając po swój bezpłatny egzemplarz CragMagazine w jednym z wyżej wymienionych miejsc bądź też pobierając go w wersji elektronicznej na www.cragmagazine.pl

 

Numery alarmowe
Ratunek w górach - numery alarmowe TOPR i GOPR
Pogoda w górach
Kamery internetowe
Schronisko PTTK Morskie Oko
Schronisko PTTK Morskie Oko
Ostatnio dodane schroniska
Asport
Jeśli znasz jakieś inne schronisko, którego nie ma na naszym portalu to podziel się wiedzą.